Ambulans Uçak | Özel Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları

Ambulans Uçak Kiralama

Plures Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmetleri

İlk yardım, nakil, tıbbi tahliye amaçlarıyla özel ambulans uçak kiralama hizmetleri dünyada ve Türkiye'de birçok şahıs ve kurum tarafıdan tercih edilmektedir. Plures Air de yenilikçi ve öncü bir firma olarak bu alanda faaliyet gösteriyor.

Özel ambulans uçak kiralama hizmeti; özen, tecrübe ve dikkat gerektiren bir iştir. Kara ambulansların trafik sıkışıklığı, hava koşulları, yoğunluk ve benzeri nedenlerden ötürü yaralıya/hastaya müdahaleyi geciktirdiği ve durumun önemine yakışmayan olaylar yaşanabildiği su götürmez bir gerçekliktir. Bu sebepten, özel ambulans uçak hizmeti çok büyük bir öneme sahiptir.

ambulans-uçak-nedir-nasıl-temin-edilir

Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti Nasıl Gerçekleşir ve Hangi Durumlarda Gereklidir?

İlk önce hastanın/yaralının bulunduğu havaalanına özel ambulans uçak gönderilir. Havayoluyla hasta/yaralı nakli sağlanır. Ambulans uçak ile gerekli tedavinin yapılacağı sağlık kuruluşunun olduğu havalimanına zahmetsiz ve emniyetli bir biçimde hasta ulaştırılır. Uçakla nakil tıbbi personel eşliğinde gerçekleşir.

Başka şehirlere ya da ülkelere acil nakli gereken hastalar/yaralılar da bu sayede çabuk ve güvenli bir biçimde nakil edileceği sağlık kuruluşuna sevk edilebilmektedir.

kiralık-ambulans-uçak

Plures Air'in özel ambulans uçak kiralama alanındaki etkinliği ve deneyimi sizi en zor anlarınızda bile yüksek hizmet kalitesiyle memnun edecektir. Bakım, onarım ve kontrolleri hiç aksatılmadan yapılan ve uçak için gerekli tüm teçhizatları bulunduran yüksek performansa sahip uçaklar, birbirinden profesyonel, güler yüzlü ve deneyimli pilot, kabin görevlileri, tıbbi ve teknik personeller ile hizmet verilmektedir. Tam anlamıyla ihtiyaçlarınıza yönelik servis sağlayan bir firmayla çalışmak istiyorsanız Plures Air'ın sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olabilirsiniz.

özel-ambulans-uçak-kiralama-firmaları

Plures Air Özel Uçak Kiralama Hizmeti

İnsan hayatında öyle zamanlar vardır ki, bir dakika bile değerlidir ve o bir dakikaya maddi anlamda paha biçilemez!

Kaza anında ambulansın bir dakika geç gelmesiyle yitip giden yaşamlar olduğu gibi, bir dakika erken gelen ambulansın kurtardığı mucize hayatlar da vardır. Gelişen teknoloji sayesinde güzel haberler artıyor.

Örneğin bir kaza anında kara yoluyla yaralıları başka bir şehre taşımanın zaman kaybı olduğu o çok değerli anlarda donanımlı uçaklarımızla yanınızda oluyoruz. Yaralıya her türlü acil ilk yardım müdahalesinin yapıldığı uçaklarımızla gitmek istediğiniz hastahanenin olduğu ilin havaalanına ulaşımınızı sağlıyoruz. Havaalanından hastahaneye nakil konusunda genelde hastahanelerin araçları devreye giriyor ama dilerseniz sizlere bu konuda da yardımcı oluyoruz.

Sadece kaza anları değil; hasta nakli gereken bütün durumlarda sizlere hizmet sunuyoruz. Tedavisinin yapılacağı şehre hastanızı sorunsuz ve özenle nakil edebilmekteyiz. Hastanız yurtdışında tedavi olmak zorunda ise ve yataktan kalkamıyor ise, yine özel ambulans uçaklarımızla sizlere hizmet sunuyoruz. Beklediğiniz organ bulunduğunda ve kısa sürede ameliyat olacağınız şehre nakledilmesi gerektiğinde bizler yine sizlerin yanınızdayız.

Plures Air Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmetini Hangi İllerde Veriyor?

Plures Air, havaalanı olan her ilde sizlere hizmet ettiği gibi yurtdışı taleplerinize de cevap verme kabiliyetinde bir firmadır. Bize iletişim bilgilerinden ulaşmanız yeterlidir. Özel ambulans uçak kiralama departmanımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman arayabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

özel-ambulans-uçak-kiralama-fiyatları
Özel Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları Nedir?

Sizlere sabit bir kiralama fiyatları listesi sunamıyoruz, çünkü kiralama fiyatları uçuş süresi ve seçilen uçak tipine göre değişiklik gösteriyor. Durumunuzun aciliyetine göre özel jet ambulans seçebileceğiniz gibi turboprop uçak da tercih edebilirsiniz. Bizi aradığınızda uzman ekiplerimiz kısa süre içinde fiyatlandırma yaparak size detaylı bilgi vereceklerdir.

Ambulans Uçak Kiralama Tipleri Nelerdir?

Ambulans uçaklar kendi içinde 2 tipe ayrılırlar. Bu uçaklar jet motorlu ya da pervaneli uçaklardır. Uçaklar hakkında konuşurken, sabit kanatlı terimi kanatların hareket etmediği ya da belli bir yere sabitlendiği anlamına gelir. Taşıma mesafesi bakımından, pervaneli uçaklar genellikle daha kısa mesafeli uçuşlar için kullanılır. (Helikopter ambulanslara göre daha makul uzunlukta bir yol düşünüldüğünde) Uzun mesafeli uçuşlarda kullanılan ambulanslar genellikle iş (businness) jetleridir. Buna örnek olarak Lear jetleri gösterilebilir. Bu jetler, tıbbi ekip ve hastanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için yüksek teknolojili tıbbi ekipmanlar ile donatılır. Jetler, ülkeler, okyanuslar ve kıtalar arası hastanın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması açısından bir gerekliliktir.

ambulans-uçak-çeşitleri-tipleri

Uzun mesafeli uçuşlarda her zaman jet uçaklar kullanılmaz, aksine, turbo-prop olarak adlandırılan pervaneli uçaklar da zaman zaman uzun mesafe ve uluslararası taşımacılık için kullanılabilir.

Sabit kanatlı özel ambulans uçaklar, helikopterlere göre daha uzun mesafeleri yakıt ikmali gerektirmeden tamamlayabilmesinin yanı sıra, daha geniş iç hacme sahip olması ve bu sayede helikopterlere göre daha fazla tıbbi ekipman ve personel taşıyabilmesi avantajı vardır. Sabit kanatlı özel uçak kiralama hizmeti ile bu mesafeleri rahatlıkla tamamlayabilir ve hava koşullarından fazla etkilenmeden görevini bitirir, ancak helikopterler bunu yapamaz. Bunlara ek olarak sabit kanatlı uçaklarda, yüksek rakımlarda uçuş yapıldığında döner kanatlı (helikopter) uçaklara göre daha az türbülans olur.

Bunların dışında uçak ve helikopterler sağlık dünyasında güvenli ve hızlı bir şekilde nakil için organ taşınmasında da kullanılmaktadır.

Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmetinde Ücrete Neler Dahildir?

Ambulans uçak kiraladığınızda ücrete dahil olanlar; uçağın kiralama maliyetleri, tıbbi personel ve uçakta bulunan tıbbi ekipmanlardır. Ücretin bir kısmı uçağın yakıtına ve uçağın bakımlarına harcanır. Bunların yanında pilot, uçuş ekibi ve tıbbi personele de ödeme yapılır.

Hasta Neden Ambulans Uçağı Kiralamaya İhtiyaç Duyar?

Hastanın bir kaç yüz kilometre taşınması gerektiğinde ya da hastanın taşınmasını zorlaştıracak zor arazi şartları söz konusu olduğunda bu engeli aşmanın yolu hava ambulansı ya da özel ambulans uçak kiralamaktır. Hava ambulansı kiralama sebebi, hastanın bir özellikli sağlık kurumundan diğerine, evinden nitelikli bir sağlık kurumuna ya da tam tersi olacak şekilde taşınması gerektiği durumlar olabilir. Hangi nedenle olursa olsun, bir kaç yüz kilometrelik bir yolculuk hasta üzerine ekstra stres yükleyebilir aynı zamanda dar alanda etrafında oturan insanların hastayı daha da kötü bir duruma sokması muhtemeldir. Bu yüzden, özel ambulans uçak kiralama, hastanın hem daha hızlı hem de daha az riskli bir şekilde ulaştırılması gereken yere taşınmasını sağlayabilmektedir. Hasta, özel araç ya da ticari uçuş yapan bir uçakla yolculuk yapamayacak derecede hasta olduğunda da özel ambulans uçak kiralamak gerekli olabilir. Kiralama hizmeti hastaya daha fazla esneklik sağlar ve tıbbi personelin hastaya müdahalesi için daha fazla alan sağlar.

Özel Ambulans Uçağın Normal Ambulanstan Farkı Nedir?

Standart bir ambulans modifiye edilmiş bir van (kamyonet) olmakla birlikte ambulans uçaklar, sağlıklı yolcular yerine hasta yolcuları taşımak için özel tasarlanmıştır. Pilot ve uçuş ekibine ek olarak, ambulans uçakları, ilaç, bandaj, yoğun bakım üniteleri, makineler ve tıp personeli içermektedir. Ambulans uçaktaki tıp personeli yalnızca medikal prosedürler işlemek için yetiştirilmiş olmayıp, aynı zamanda bunu uçuş sırasında yapmak üzerine de yetiştirilmiştir.

özel-ambulans-uçak-kiralama-7-gün-24-saat
Özel Ambulans Uçak Kiralama Avantajları Nedir?

Özel ambulans uçak kiralama hizmetleri son derece yararlıdır ve kurulduğu bu günden yana pek çok tıbbi tahliye operasyonu sağlamıştır. Bugün tam donanımlı, modern ekipmanlar ve uçuş sırasında müdahale konusunda eğitilmiş ve tecrübeli bir sağlık ekibi ile donatılmış ambulans uçaklar 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel ambulans uçak kiralama hizmetleri, merkezlerin uzağında kalan iç bölgelerdeki hastaları ya da doktorları bulundukları noktaya en yakın havaalanından alabilir. Bu şekilde hava ambulansının yardımı ile siviller, yüksek teknolojili tıbbi olanaklar ile ihtiyaç anında zaman kaybetmeden sağlık yardımı alabilirler.

Özel hava ambulansı personelleri aynı zamanda hasta ve hastaneler arasında bir iletişim kanalı oluştururlar. Bu yönüyle, hava ambulansları yataktan yatağa servis sağlayabilir.

acil-ambulans-uçak

Plures özel ambulans uçak kiralama hizmetleri yurtiçi olduğu gibi ülkeler arası faaliyette göstermektedir. Bu da ambulans uçak hizmetinde aynı zamanda elçilik ve konsolosluklar ile de koordineli bir şekilde çalıştığını gösterir. Bu yönüyle ambulans uçaklar hasta yakınlarının bu tip konularla kafalarını meşgul etmelerini engelleyerek, onların daha rahat ve hastanın sağlığına konsantre olmasını sağlayabilir. Bazı durumlarda her hastaya özel klinik koordinatörleri hem havada hem de karada hastaya özel tedavi için atanabilir.

Özel ambulans uçaklar doktorların çeşitli bölgelere transferi sırasında kullanılabilir. Sel, deprem gibi doğal afet bölgelerine alanında uzmanlaşmış kişilerin transferi sırasında gerekli olabilir. Bu tip durumlarda hava ambulansları bu bölgelere hızlı bir şekilde uzmanlaşmış doktorların ve eğitimli paramedikal uzmanlarının transferi için kullanılır.

Sporla uğraşan kişiler de ambulans uçaklardan çokça yararlanabilir. Spor sırasında oluşan bir yaralanma durumunda, sporcu hızlı bir şekilde tıbbi bakım alabileceği bir hastaneye kaldırılabilir.

ambulans-uçak-hizmetleri-ve-servisleri

7 Gün 24 Saat Acil Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Plures, özel ambulans uçak kiralama hizmeti çok hızlı bir şekilde tıbbi tahliye hizmetini sağlık kuruluşları ve sivil kişilere ulaştırarak, onların tıbbi tahliyeleri hizmeti almalarında önemli bir rol oynar. Bu sağlık hizmetini yeterli ve en hızlı şekilde sağlamada önemli bir rol oynar. Bunların yanında, bu ambulans uçaklar tahliye amacı ile de kullanılabilir. Özel ambulans uçak kiralama hizmeti aynı zamanda, acil ihtiyaç durumlarında doktorların uzak bölgelere hizmet götürmesi amacı ile transferini de sağlar. Plures, ambulans uçak kiralama departmanı geceleri de hizmet vermektedir. Yıl boyunca 7 gün 24 saat insanların kaliteli ve hızlı bir tıbbi tahliye hizmetine ulaşması açısından ambulans uçaklar önemli avantaj sağlar. Kısaca, özel ambulans uçak kiralama hizmetleri için 7/24 şirketimizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir