Vize Başvurusu | Plures İstanbul Vize Takip İşlemleri

Vize Başvurusu

Plures Vize Başvurusu İşlemleri Takip Merkezi

Dünya üzerinde bulunan hemen her ülke; iş, sağlık, turizm, eğitim vb. amaçlı seyahatlerinizde kendi vatandaşı olmayan kişilerden vize isteyebilmektedir. Bugün, vizesiz giriş-çıkışa imkân tanıyan ülke sayısı oldukça kısıtlı olmakla birlikte; gideceğiniz ülkenin sizden beklediği belgelerin tamamı olarak nitelendirebileceğimiz vize, Plures Air'in uzman kadrosu ile vize isteyen tüm ülkeler için; müşterilerimize özel bir biçimde yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde kolaylıkla alabileceğiniz bir belge hâline gelmiştir.

Vize Almanın En Hızlı Yolu; Plures Vize

Vize alımlarında, her ülkenin sizden beklediği belgeler aynı olmamakla birlikte, çeşitli farklılıklar gösterebilmektedir. Her ülke, tarafınızca gönderilmiş olan belgeleri, kanunları doğrultusunda inceleyerek, size olumlu ya da olumsuz bir cevapla geri döner. Vize başvurularınız kabul edilmese dahi, dilediğiniz kadar başvuru yapabilme hakkına sahipsiniz. Bunun yanı sıra, başvuru işlemleri için gittiğiniz konsoloslukta sergilediğiniz tavır da vize işlemleriniz için olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirmeye alınmaktadır. Aslında başvurunuz esnasında sergileyeceğiniz tavrı, bir çeşit mülakat olarak da nitelendirebilirsiniz.

Vize başvurusu, oturma izninizin olduğu ülkelerde bulunan konsolosluk bölümlerine yapılmaktadır. Eğer başvurunuzda sorun yok ise o ülkeye sorunsuz bir biçimde giriş yapabileceğinizi gösteren vize, pasaportunuzda yer alacaktır. Plures Air farkını yaşayan müşterilerimiz, Dünya'nın her bölgesine özgürce seyahat edebilmenin tadını çıkartabilirler. Hızlı, kolay ve güvenilir vize işlemleriniz için yapmanız gereken tek şey; Plures Air ayrıcalığı ile tanışmak olacaktır.

Plures Air; vize başvurularınız esnasında karşılaşacağınız tüm sıkıntılardan sizi korumakla birlikte, pek çok kolaylıkla karşılaşmanıza da imkân tanımaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz tüm yurt dışı organizasyonlarınız için; Plures Air'in sizin için sağladığı avantaj ve kolaylıklardan faydalanabilir, işlemlerinizin hızlıca gerçekleşmesinin keyfine varabilirsiniz.

Plures Air'in vize işlemleri konusunda anlaşmalı olduğu ülkelerden biri de Dubai olup, bu durum Plures Air avantajı ile hızlı ve kolay bir biçimde Dubai vizesi elde edebilmenizi sağlamaktadır. Dubai vizelerinizi Plures Air ayrıcalığı ile alma imkânı, size; herhangi bir aracı kuruluşla irtibata geçme ihtiyacı duyurmaksızın mail yoluyla alma lüksü tanımaktadır. Pasaport getirme, fotoğraf işlemleri ile uğraşma, sayfalarca form doldurma gibi sıkıcı ve yorucu işlerle uğraşmanıza gerek kalmadan; Dubai, Abu Dabi, Sharjah gibi tüm Birleşik Arap Emirlikleri'ne kolaylıkla giriş yapma imkânına Plures Air ile sahip olabilirsiniz.

Plures Air'le Türkiye'de bulunan konsoloslukların yanında, Plures Air yurt dışı ofislerinin bulunduğu ilgili ülkelerden de vize işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Vize işlemlerinizi online olarak başlatmak için aşağıdaki talep formundan faydalanabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir