Türk Hava Yolları - THY Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Türk Havayolları Özel Uçak Kiralama

Plures ile iletişime geçerek dilediğiniz Türk havayolları (THY) özel uçak kiralama işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Kişi sayısına özel kiralama seçeneleriyle online talep formlarını kullanarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Küreselleşen dünyada zaman ve hızın özellikle ticari faaliyetler için çok önemli unsurlar haline gelmesi, özel uçak kiralama hizmetlerine olan talebi giderek artırmaktadır. Günümüzde bu hizmeti sağlayan pek çok havacılık şirketi bulunurken; Plures Air kalitesi, güvenilirliği, Türk havayolları (THY) ile olan güçlü işbirlikteliği ve makul fiyat politikasıyla sektörün en önemli aktörlerinden biri haline gelmiştir.

İhtiyaca Uygun Türk Havayolları (THY) Özel Uçak Kiralama Fırsatları

Plures Air, Türk havayolları (THY) özel uçak kiralama yapmak isteyen müşterilerine oldukça geniş bir uçak filosu ile hizmet sunmaktadır. Firmamız; ambulans uçak, kargo uçağı, insani yardım, tahliye, özel jet uçaklar ve özel yolcu uçağı kiralama ihtiyaçlarının tümüne yanıt verebilmektedir. Plures, yolcu kapasitesi ve menziline göre farklı alternatifler de sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan en ideal çözümleri üretmektedir.

Özel uçak kiralama alternatiflerimiz arasında en çok önem taşıyanlardan biri olan ambulans uçaklar, acil hasta nakli ve organ nakli gibi durumlarda hayat kurtarmaktadır. Plures, bu hizmeti gerekli tüm tıbbi donanım ve ekibe sahip uçaklarıyla, her gün ve her saatte sunabilmektedir. İş dünyasında ise acil durumlar için çoğunlukla özel jet uçaklar tercih edilmektedir. Daha kalabalık organizasyon, tahliye, tur ve seyahatlar için özel yolcu uçakları kullanılmaktadır. Plures Air'in filosunda yer alan kargo uçakları da hava taşımacılığı faaliyetlerinde giderek daha fazla talep görmektedir.

Jet Hızıyla Hizmet

Plures Air, ileri düzeyde güvenlik ve yüksek konforla sunduğu Türk havayolları (THY) uçak kiralama hizmetini, çift kaptanlı uçuş kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Firmamız, müşteri tarafından Türk havayolları (THY) özel uçak kiralama talebinde bulunulduktan çok kısa bir süre sonra istenilen uçağı hazır hale getirebilmektedir. Yurt içinden gelen taleplere iki saat gibi sürelerde yanıt verilebilirken, yurt dışı müşterilere ülkenin uzaklığına bağlı olarak 24 ve 48 saat gibi sürelerde hizmet ulaştırılabilmektedir.

Dengeli Fiyat Politikası

Plures Air, Türk havayolları (THY) özel uçak kiralama faaliyetlerinin tümü için oldukça dengeli bir fiyat politikası izlemektedir. Firmamız, sunduğu hizmetin kalitesine oranla mümkün olan en ekonomik ücretlerle çalışmaktadır. Plures'in uçak kiralama hizmetlerinin tümünde, seçilen uçağın saat ücreti ve uçağın kullanılacağı süreye göre hesaplama yapılmaktadır. Fiyat tarifeleri hakkında, internet sitemiz üzerindeki formu doldurarak bilgi almak mümkündür.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir