Özel Karşılama Uğurlama | Vip Karşılama Hizmetleri

Özel Vip Karşılama Uğurlama

Özel Karşılama Uğurlama Hizmetleri

En üst seviyede konforlu bir uçuş yaşamak ve hava yollarında ayrıcalıklı bir hizmet almak isteyenler, Plures Air özel karşılama uğurlama hizmetleri ile ayrıcalıklı hissetmenin tadına varıyor. Konforlu ve rahat bir seyahat isteyenler için, güler yüzlü personeller ve müşteriye göre planlanmış uçuş programı ile özel karşılama uğurlama hizmetleri, Plures Havacılık farkıyla, özel fiyatlar ile sunuluyor.

Plures Havacılık Farkıyla Ayrıcalıklı Bir Seyahat

Dünyanın önde gelen hava yolu kuruluşları arasında yer alan ve sahip olduğu uluslararası standartlar ile müşteri memnuniyetini üst mertebelere çıkaran; personellerini ve alt yapısını her geçen gün geliştiren Plures Air özel karşılama uğurlama hizmetleri ile seyahatin tanımını değiştiriyor.

1. Özel Karşılama Hizmetleri

Uluslararası standartlara sahip olan ve hava yolu hizmetlerini geliştirerek arttıran Plures Havacılık, unutulmaz bir seyahatin kapılarını aralıyor. Özel karşılama uğurlama hizmetleri ile misafirlerinin hızlı bir şekilde ve zorlanmadan gidecekleri adrese ulaşmalarına aracılık eden şirketimiz, güler yüzlü personelleri ile memnuniyetini sağlıyor.

• Özel karşılama uğurlama hizmeti aldığınızda, sizi uçuşunuz doğrultusunda programlanmış bir biçimde karşılarız. Uçuşunuzun gece ya da gündüz olması bizim için hiç fark etmez.

• Profesyonel karşılama personelimiz, sizi iniş yapacağınız kapıda ya da pistte bekler. Siz iniş yaptıktan sonra, personelimiz sizi kapıda karşılar ve valizlerinizin taşınmasını sağlar.

• Hava alanındaki giriş ve çıkış kapılarının tümüne hakim olan görevlimiz, gideceğiniz yer için en kısa yolu vip araçlar ile gerçekleştirir. Bu şekilde, havaalanında özel bir şekilde karşılanıp, valizleriniz ile birlikte, vakit kaybetmeden gideceğiniz adrese hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

2. Özel Uğurlama Hizmetleri

Özel karşılama uğurlama hizmetleri ile dünya standartlarında bir şirket olan Plures, misafirlerinin uçuş planına göre hazırlık yaparak, uçağa vaktinde binmelerini sağlarken, hava alanında gereksiz yere vakit kaybetmelerini de önlüyor.

• Özel uğurlama hizmeti aldığınızda, uçuş programınız doğrultusunda, hava alanına geleceğiniz saatte, özel görevlendirilmiş personelimiz sizi karşılar.

• Valizlerinizin taşınmasını sağlayan personelimiz, hava alanında yapmanız gereken işlemlerin tümünde size yol göstererek, yorulmanızı ve vakit kaybetmenizi engeller.

• Özel karşılama uğurlama hizmetleri ile check-in işlemlerinizde de size yol gösteren personelimiz, uçağa vereceğiniz valizlerin teslimi sırasında da size yardım eder.

• Uçağınıza giden kapıya kadar, size eşlik eden personelimiz, sizi en kısa yoldan ilgili kapıya götüreceği gibi, diğer işlemleriniz için de profesyonel bir şekilde yardım almanızı sağlar.

Böylece, özel karşılama uğurlama hizmetleri sayesinde, uçağınıza vakit kaybetmeden ulaşacağınız gibi, hava alanındaki işlemleriniz sırasında da hiçbir zorluk yaşamamış olursunuz.

vip-karşılama-uğurlama

Özel Karşılama Uğurlama Hizmetleri Avantajları

1. Çok dilli personellerimiz ile keyifli ve rahat bir yolculuk geçirebileceğiniz gibi, ihtiyaç duyduğunuz konuda da zorlanmadan yardım alırsınız.

2. Uluslararası düzeydeki servis konforumuzdan yararlanırsınız.

3. Özel karşılama uğurlama hizmeti fiyatları konusunda bilgi sahibi olacağınızdan, ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.

4. Güler yüzlü personellerimiz tarafından karşılanır ve gideceğiniz adrese güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

5. Dilediğiniz güzergahı belirler, bu doğrultuda isterseniz personelimizden yardım alırsınız.

Özel karşılama uğurlama hizmetleri ile misafirlerinin konforlu bir şekilde seyahat etmelerine aracılık eden ve bu alanda müşterilerinin yüzünü güldürmekten gurur duyan Plures, havaalanında yapacağınız tüm işlemlerde de size yardım ediyor. İngilizce bilen personelleri ile ihtiyaçlarınıza en kısa sürede çözüm sağlayan şirketimiz, tüm sorularınızı da kısa sürede cevaplayarak, hızlı ve güvenli bir hizmet almanızı sağlıyor. Plures Air farkıyla özel karşılama uğurlama hizmetleri almak, detayları öğrenmek ve hemen rezervasyon yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir