Las Vegas Uçak Kiralama | Özel Uçak | Jet Kiralama

Las Vegas Özel Jet Uçak

Las Vegas özel jet uçak kiralama ile dünyanın en büyük eğlence merkezlerinin bulunduğu Amerika'nın ünlü şehre, harika bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, Las Vegas özel jet uçak kiralama sayesinde, Las Vegas'tan Amerika'nın diğer eyalet ve şehirlerini konforlu ve sizin tarafınızdan şekillendirilebilecek bir güzergah ile gezme imkanına sahip olabilirsiniz.

Eğlence Şehri Las Vegas'ta Harika Bir Yolculuğa Hazırlanın

Eğlence deyince, dünyada akla gelen ilk şehirlerden biri olan Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri'nin, nüfus yoğunluğu fazla olan bölgelerinden biridir. Aynı zamanda turist zengini olan bölge, her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dünyanın her yerinden turist akınına uğrayan Las Vegas'a harika bir yolculukla ulaşabilir ya da Las Vegas özel jet uçak kiralama hizmeti alarak, bu şehirden başlayacağınız yolculukla diğer eyaletlere ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Amerika'yı Yeniden Keşfedin

Yeni dünya olarak tabir edilen Amerika kıtasına ulaşım oldukça zor olduğu gibi, dünyanın en büyük üçüncü kıtası olan Amerika'nın kentleri de geniş bir alana yayılmıştır. Bu nedenle Amerika'yı kara taşımacılığı ile gezmek hayli uzun zaman alacağından, hava ulaşımı daha sık tercih edilmektedir. Ancak tarifeli uçuşlar da hem zaman bakımından problem yaratabildiği hem de uzun uçuş saatleri ve aktarmalar nedeniyle sorunlu bir yolculuğa yol açabildiği gibi, Amerika'yı gezmenin en güzel yolu özel jet kiralama hizmeti almaktır. Las Vegas özel jet uçak kiralama ile hem dünyanın eğlence merkezi olan Las Vegas şehri, hem de Amerika'nın diğer şehir ve eyaletleri muhteşem bir yolculukla, zaman kaybı yaşamadan, gezilebilmektedir.

Las Vegas Özel Jet Uçak Kiralama Ayrıcalıkları

Plures Air, Las Vegas özel jet uçak kiralama ile misafirlerine harika bir yolculuk yaşatarak, Amerika'yı uygun fiyatlar ve yüksek konfor ile gezme imkanı sunmaktadır. Las Vegas özel jet uçak kiralama sayesinde, Las Vegas'taki eğlence merkezleri ve şehrin her alanına hızlı ve kolay şekilde ulaşım sağlayan Plures Havacılık, üst düzey konfor ve tamamen yolculara göre şekillendirilen hizmetleri ile hiçbir sorun yaşamadan, eğlenmenizi sağlamaktadır.

Las Vegas özel jet uçak kiralama ile yapacağınız seyahatte VIP hizmetlerden yararlanarak; uzun bekleme sürelerine maruz kalmadan, konforlu ve sorunsuz bir yolculuk yaşarsınız. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz menü ikramı yapılacağından, yiyecek konusunda da hiçbir problem yaşamazsınız. Hava alanında beklemeniz gerekmeden, sizin belirlediğiniz saatte, özel jetinize biner ve ulaşmak istediğiniz yere kısa sürede ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz.

Plures Air ayrıcalıklarıyla Las Vegas Özel Jet uçak kiralama yaparak, tarifeli uçuşların aksine, sizin belirleyeceğiniz zaman ve rota baz alınarak yapılacağınız yolculuğunuzda, özel ödeme seçenekleri ve ayrıcalıklı imkanlardan faydalanabilirsiniz. Özel jetinizle, gitmek istediğiniz yere, gitmek istediğiniz zamanda ulaşma ayrıcalığına sahip olma ve gerek iş ve aile seyahatlerinizde; gerekse eğlence ve gezi için yapacağınız seyahatlerde, Las Vegas özel jet uçak kiralama ile dilediğiniz sayıda koltuk ve istediğiniz hizmetlere ulaşabilmek için bizimle hemen iletime geçip, özel jetinizi hemen ayırtabilirsiniz.

LAS VEGAS: ÇÖLÜN ORTASINDA YEŞEREN HAYAT

Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri Nevada Eyaleti'nin en popüler şehri ve aynı zamanda güney Nevada'nın önde gelen finans ve kültür merkezidir. Aynı zamanda eğlence merkezi olarak tanımlanan Las Vegas, Amerika'nın en fazla turist çeken şehirlerinin de başında gelir. Her yıl on binlerce kişi Las Vegas özel jet kiralama yaparak, Nevada ve Amerika'yı gezmektedir. Las Vegas, sahip olduğu tarihin yanı sıra, günümüzde eğlence ve finans merkezleri ile en ünlü şehirlerden biridir. Şehri gezmek isteyen yerli ya da yabancı turistlerin önemli bölümü ise Las Vegas özel jet kiralama yaparak, eğlence anlayışını konfor ve özel hizmetler ile birleştirmektedir.

Las Vegas'ın Şehirleşmesi

19' uncu yüzyılın başlarında, bölge henüz Meksika sınırları içerisindeyken Meksikalı köylülerin geleneksel yöntemlerle yeraltı sularının mevkilerini tespit etmeleri, artezyen kuyuları açmaları ve ölü Nevada Çölü' nde yeşil alanlar oluşturmalarıyla hayat bulmuştur. "Las Vegas" İspanyolca' da "yeşillikler" veya "çayırlar" anlamına gelmektedir.

Las Vegas'ta Nüfusun Hızla Şekillenmesi

Las Vegas'ın yüz yıldan uzun süreli tarihinde, şehirde ciddi değişiklikler yaşandığı gibi, günümüzde, iş ve eğlence için Las Vegas önemli bir merkezdir. Bu nedenle de Las Vegas özel jet kiralama ile bu şehre gitmek ya da bu şehirden kiralama yaparak, Amerika'nın diğer bölgelerini gezmek isteyenlerin sayısı kayda değerdir. Eğlence merkezi olması ve lükse vurgu yapması sebebiyle, Las Vegas özel jet kiralama hizmetinin en fazla alındığı şehirlerden de biri olmaktadır.

Nüfus Kaybına Kumarla Çözüm

Şehir olmasının ardından civardaki madenlerde çalışan madencilerin ve madenlerden çıkarılan hammaddelerin nakliyesiyle meşgul olan demiryolu işçilerinin yaşadığı küçük bir şehir olarak yaklaşık 20 yıl kadar sakin bir hayat sürmüştür. 1920'lerin sonunda motorlu taşıtların iyice yaygınlaşması, demiryolunun popülaritesini azaltmış, Las Vegas şehrinin gelir ve nüfus kaybetmesine sebep olmuştur. Şehri ayakta tutabilmek adına 1931 yılında eyalet meclisinde alınan bir kararla kumarın Las Vegas dışına taşınmamak kaydıyla yasallaşması, şehrin kaderini kökünden değiştirmiştir.

Eğlencenin Başkenti Las Vegas

Oteller, kumarhaneler ve eğlence mekanlarının sayısı hızla artmış; bir dönem mafyanın ve diğer suçluların kara para aklamak maksadıyla şehirde yatırım yapmaları kamuoyunda tepkilere yol açmış, ancak bu tür faaliyetlere karşı yürütülen etkin mücadele sonunda Las Vegas' ı suç merkezi olmaktan uzaklaştırmıştır. 2010 yılında yapılan sayımın sonuçlarına göre iki milyon civarında bir nüfusu barındıran şehir, iş dünyasının toplantılar ve resmi/gayrı resmi iş görüşmeleri için seçtiği popüler bir yer olmasının yanı sıra otelleri, kumarhaneleri ve gece hayatıyla dünyanın en çok turist çeken noktalarından biridir. Gerek iş seyahatleri, gerekse geziler aracılığı ile bu şehre gelen turistler, Las Vegas özel jet kiralama yaparak, bölgeyi daha iyi gezebilme imkanı bulmaktadır. Las Vegas özel jet kiralama sayesinde, yalnızca bu kent değil, Amerika'nın diğer bölgelerini de gezme imkanı bulan turistler, rahat bir yolculuk yapabilmektedir.

Günah Şehri

Las Vegas, dünyanın eğlence başkenti olarak anıldığı gibi, yetişkinlere özel eğlence türlerine gösterilen tolerans sebebiyle "Sin City- Günah Şehri" adıyla da bilinmektedir. Bu, kötü sayılabilecek ünün fazla ön planda kalmasına engel olmak maksadıyla eyalet ve şehir meclislerinde alternatif cazibe noktaları yaratarak aile turizminin desteklenmesine çalışılmaktadır. Ancak aile turizmden ziyade, tüm dünyadan eğlenmek için Las Vegas'a gelen insanların sayısı hayli fazladır. Aynı şekilde Amerika'dan da Las Vegas özel jet kiralama yaparak, bu şehre sadece eğlence amacıyla gelen çok sayıda Amerikalı vardır.

las-vegas-özel-uçak-kiralama
Las Vegas Uluslararası Havalimanı (IATA:LAS, ICAO: KLAS)

Las Vegas' ın sekiz kilometre güneyinde bulunan Las Vegas (diğer adıyla Mc Carran) Uluslararası Havalimanı bölgenin ana ticari havalimanıdır. Bugün havalimanının bulunduğu konumda 1920 ve 1930'lu yıllarda ABD Kara Kuvvetleri helikopter ve uçak pilotlarının eğitim sahası olarak kullanılan eski pistin üzerine 1942 yılında Alamo Havalimanı adıyla küçük bir tesis kurulmuş, 1931' den itibaren gelişen eğlence turizminin ulaşım talebi bir nebze karşılanmaya çalışılmıştır. Las Vegas'ta üç ayrı terminal ile birlikte, bunların dışında kalan özel terminal kargo, VIP, özel uçuşlar ve devlet kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kullanılmaktadır. Tarifeli uçuşların yanı sıra VIP uçuşlar da bu bölgede sıklıkla yapılmaktadır. Zira Las Vegas özel jet kiralama hizmetine gösterilen rağbet her geçen gün artmaktadır. Bu doğrultuda, Las Vegas özel jet kiralama yapan hava yolu şirketlerinin sayısı da artış göstermekte ve Los Angeles Uluslararası Havalimanı'ndaki VIP uçuşların kapasitesi genişlemektedir.

Havaalanında Eğlenceli Karşılama

Terminal alanlarında diğer tüm havalimanlarında görülmesi olağan karşılanan imkan ve hizmetlerin yanı sıra mevcut olan toplam 1234 adet slot makinası, gelen yolculara daha yere ayak basar basmaz "eğlence dünyasına hoş geldiniz" der gibidir.

Las Vegas Havalimanın Özellikleri

• Havalimanının kapasitesi yıllık 53 milyon yolcu ve 625.000 sortidir. 2011 yılı verilerine göre 510 bin sorti sayısı ile dünya dokuzuncusu, 2012 yılı verilerine göre 4,8 milyon yolcu ile dünya çapında 24. ve 52.800 sorti sayısı ile dünya sekizincisi olmuştur.

• Havalimanı bünyesinde 24 saat ziyarete açık ve ücretsiz olan Howard W. Cannon Havacılık Müzesi' ni barındırmaktadır.

• Las Vegas Havalimanı halihazırda 36 adet havayolu şirketi tarafından kullanılmakta ve 120' den fazla iç ve dış istikamete seferler düzenlenmektedir. Kargo hizmetleri 3 adet kargo şirketi tarafından yürütülmektedir. Bunun yanı sıra Las Vegas özel jet kiralama ile de hava yolu hizmetlerinden faydalanılabilmektedir.

• Las Vegas Havalimanı' na en yakın havalimanları Boulder City (42 km), Kingman (182 km), Grand Canyon West (198 km), LA/Ontario International (375 km) ve John Wayne (438 km)' dir.

Las Vegas Özel Jet Kiralama

Las Vegas özel jet kiralama yaparak, dünyanın eğlence başkenti olarak anılan bu şehirde harika bir yolculuk yapabilirsiniz. İş veya eğlence için yapacağınız seyahatlerde, Las Vegas özel jet kiralama ile Plures ayrıcalıklarından faydalanabilir ve ekonomik fiyatlar ile VIP uçuş kalitesini yaşayabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir