İstanbul Hava Ambulansı | Atatürk Havalimanı Özel Ambulans

İstanbul Hava Ambulansı

Özel hava ambulansı kiralama hizmeti ile Türkiye nüfusunun en yoğun olduğu İstanbul'da yapıldığı gibi, il dışından ya da yurt dışından getirilecek hastalar için de sıklıkla İstanbul'daki sağlık kuruluşlarına aktarılmaktadır. İstanbul özel uçak ambulansı kiralama hizmeti Atatürk havalimanından iniş ya da kalkış bazlı olarak sıklıkla sunulan bir hizmettir. Plures havacılık şirketi tarafından sunulan bu hizmette, hastanın durumu genellikle acil olduğu için ambulans uçakların hızlı ve güvenli bir şekilde iniş yapabilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle özel uçak ambulansı İstanbul Atatürk havalimanını ve sivil havacılık terminallerini sıklıkla kullanmaktadır.

Sektörün Liderinden, Özel Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti

Özel ambulans uçaklar; ciddi yaralanma, kaza, astım krizleri, kalp krizi gibi durumlarda yapılabildiği gibi, nakil durumlarında da hizmet vermektedir. Özellikle hastanın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması önem arz ettiğinden, hava ambulansları bu alanda büyük bir öneme sahiptir. 20 milyona yaklaşan nüfusu ile Türkiye'nin bu alandaki en aktif şehri olan İstanbul'da ambulans uçaklar Atatürk Havalimanını sık kullanılmakta ve 7/24 kalkış için konumlanmaktadır. Türkiye'de en işlek havalimanı olan Atatürk havalimanı İstanbul özel ambulans uçak kiralama hizmetlerinin temel noktasıdır.

istanbul-hava-ambulansı-firmaları

İstanbul Özel Ambulans Uçak Kiralama Şirketleri

İstanbul'da havacılık sektöründe faaliyet gösteren ve özel ambulans uçak kiralama hizmeti veren şirketler hasta taşıma hususunda özenli bir şekilde çalışmaktadır. Bu alanda lider şirketlerden biri olan Plures Air, İstanbul özel hava ambulansı kiralama hizmeti ile Atatürk havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanı için hizmet sunabilmektedir. Milyonlarca yolcu sirkülasyonuna sahip İstanbul'da özel hava ambulansı kiralama hizmetinde en çok uçuş yapılan havalimanı; Atatürk havalimanıdır. Atatürk havalimanından sağlık kuruluşlarına hızlı bir şekilde hasta aktarımı yapılabildiği gibi, bu hizmeti alırken, hastanın sağlık durumu çok önemli olduğundan, doğru şirketler ile çalışılması büyük önem taşımaktadır. Plures, Türkiye ve uluslararası özel uçak ve ambulans uçak kiralama hizmetleri ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilediğiniz sorular için destek hattından ücretsiz bilgi alınabilir. Online fiyat, bilgi ve işlemler için de talep formlarını kullanabilirsiniz. Acil durumlarda destek hattımızı aramanız önerilmektedir.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir