Ankara Hava Ambulansı | Özel Uçak Hava Ambulans Kiralama

Ankara Hava Ambulansı

Hava ambulansı kiralama hizmetleri Ankara gibi metropol şehirlerde kullanılması mühim olan bir sağlık hizmeti olduğu gibi, bu hizmetin yaygınlaştırılması insan hayatı açısından büyük öneme sahiptir. Coğrafik açıdan engebeli bir yapıya sahip olan Ankara'da, acil müdahaleye gereksinim duyan hastalar ya da kazazedelerin tıp merkezlerine hızlı bir şekilde aktarılabilmesi için uçak ambulanslar sıklıkla kullanılmaktadır. Hava ambulansı kiralama hizmetleri Ankara için önemli bir sağlık hizmeti olmakla birlikte, kullanımı giderek yaygınlaşan ve bu alandaki bilinç arttıkça daha etkili bir şekilde kullanılması mümkün olan bir hizmettir.

7 Gün 24 Saat Ankara Uçak Ambulansı Kiralama Hizmeti

Türkiye'de özellikle son yıllarda daha yaygın biçimde kullanılmaya başlanan hava ambulansı hizmetleri Ankara ilinde de, gerek Ankara'dan Türkiye'nin farklı şehrine gerekse Türkiye haricinde başka bir başka ülkeye ve şehire hasta nakillerinde kullanılabilmektedir. Hava ambulansı hizmeti, Türkiye'de yeni bir hizmet olmakla birlikte, acil durumlarda bu hizmetin önemi yeterince bilinmemektedir. Kazazedelerin uzuvlarının kopması ya da nakil işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleşebilmesi için ambulans uçaklar hayati düzeyde önem taşımaktadır. Uçak kiralama hizmetlerimizde hava ambulansı ile gerçekleşen tahliyelere Türkiye'den en çok talep alan şehirler arasında Ankara şehri bulunmaktadır. Yaygın olarak kullanılan diğer şehirler; İstanbul, İzmir, Bursa, Diyarbakır, Antalya ve Muğla Bodrum'dur.

ankara-hava-ambulans-uçak-şirketleri

Hava Ambulansı Ankara Firmaları

Hava ambulansı kiralama hizmeti Ankara ilinde yılın her döneminde yapılabildiği gibi, bu hizmetin alınacağı firmanın özelliklerine de dikkat etmek gereklidir. Sağlık ekipleri açısından olduğu gibi, uçuş ekibi ve ekipmanlar bakımından da tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir hizmet olan hava ambulansı kuruluşlarının sahip olması gereken hizmetlerin başında şunlar gelmektedir:

1. Hava ambulansı Ankara hizmetlerinde, profesyonel uçuş ekibi ve sağlık görevlileri ile hizmet verilmeli, bu alanda tecrübeli olan personeller ile çalışmalıdır.

2. Hasta ya da kazazedenin sağlık kuruluşuna hızlı ve güvenli bir şekilde aktarılabilmesi için hava ambulansı, Ankara Esenboğa havalimanında 7/24 kalkışa hazır bulunmalı ve uluslararası nitelikler taşımalıdır.

3. Hastaya veya kazazedeye ilk müdahale hava ambulansı içerisinde yapılacağından, hava ambulansı kiralama hizmeti sunan şirketin, sağlık ekipmanlarının gelişmiş olması ve ileri düzeyde yaşam ünitelerine sahip olması gereklidir.

4. Ankara'da faaliyet gösteren hava ambulansı şirketi, hızlı bir şekilde uçuşa hazır olabilmeli ve hastanın gideceği alana zaman kaybetmeden ulaşabilmelidir.

Plures Farkı ile 7/24 Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de giderek gelişen hava ambulansı kiralama hizmetlerinde öncü olan Plures, Ankara'da bu alanda hizmet veren en saygın firmaların başında gelmektedir. Hava ambulansı Ankara şirketleri içerisinde önemli bir yere sahip olan Plures; sahip olduğu tecrübeli kadro ile hasta naklinin en hızlı ve güvenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Türkiye'den dünyanın birçok bölgesine hava ambulansı kiralama hizmeti veren Plures, acil durumlarda hastaların hızlı bir şekilde sağlık kuruluşlarına ulaştırılmasını sağlamaktadır. İnsan yaşamına verdiği değer ile Türkiye'nin ve dünyanın saygın uçak kiralama firmaları arasında yer alan ve sahip olduğu nitelikler ve ekibi ile 7 gün 24 saat Ankara merkezli hava ambulansı kiralama hizmeti sunan Plures, uluslararası standartlarını her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir. Yenilikçi bakış açısı ve sürekli olarak gelişen alt yapısı ile hava ambulansı Ankara firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Plures, sahip olduğu değerlerden ödün vermeden, hizmet sunmayı sürdürmektedir.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir