Acil Özel Hava Ambulansı Kiralama Hizmetleri - 7/24 Plures

Acil Özel Hava Ambulansı Kiralama

Plures Air olarak sahip olduğumuz donanımlı uçaklarımız ve tecrübeli ekibimizle acil özel hava ambulans kiralama, özel jet kiralama, yolcu uçak kiralama, hava kargo uçak kiralamanın yanında her türlü tahliye hizmetlerini de sağlamaktayız. Filomuzda her amaca uygun olan uçaklarımız mevcuttur.

Sağlık ciddi bir olaydır ve ciddiye alan bir ekiple çalışmak şarttır. Acil bir durum oluştuğunda uçağın hemen hazırlanması, ekibin direk koordine olması ve saniyeler içinde yola çıkabilmesi çok büyük önem arz etmektedir. Kara ambulanslar maalesef şehirlerarası hasta ya da yaralı nakil işlemlerinde havayolları kadar hızlı olamamaktadır. Hem hız hem güveni bir arada barındıran Plures Air ile en acil durumlarda dahi iletişime geçerek özel hava ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sizden alarm gelir gelmez sağlık ekibimiz ve uçuş ekibimiz derhal iletişime geçerek slot ayarlaması yapmakta ve uçuş gerçekleşmektedir. Bulunduğunuz şehirden başka bir şehre nakil işleminiz olacak ise, hastanenizden sizi limana transfer ederek uçuş yapmanızı sağlamaktayız. Özel acil hava ambulans hizmetini alabilmeniz için online talep formunu sitemizden atarak, bize telefon ederek anında sahip olabilirsiniz. Ne ofis ne havalimanı kontağı kurmanız gerekmeden en hızlı şekilde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plures Air olarak acil özel hava ambulans kiralama hizmetlerimiz sadece hasta ya da yaralılara hizmet vermemektedir. Eğer organ nakil hizmeti gerekiyor ise yine bizimle iletişime geçerek en güvenilir hizmete sahip olabilirsiniz. Organ nakil işlemleri için hız elbette ki en önemli unsurdur ama hızın yanı sıra güvenilirlikte çok önemlidir. Havacılık tarihinde olmazsa olmaz en önemli kural "safety first" kaidesidir. Güvenlik ve hız ancak ve ancak deneyimli bire ekip ile sağlanabilir. Acil hava ambulans hizmetleri dışında havacılık sektöründe birçok hizmet sağlayan Plures Air, deneyimi sayesinde, profesyonel ekibi sayesinde güveni hızla birleştirmektedir. Donörden alınan organın sorunsuz şekilde alıcıya ulaştırılması deneyimli ekibin işidir. Siz de en hızlı ve güvenilir hizmeti almak istiyorsanız bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Acil özel hava ambulans kiralama hizmetleri için internet sitemizde yer alan online talep formunu doldurabilirsiniz. Hastanızın durumuna göre bir doktor, iki hemşire; bir doktor bir hemşire; bir doktor, bir hemşire, bir anestezist ekiplerinden biri acilen hazırlanarak sefere çıkılacaktır. Talebiniz doğrultusunda uçağımıza refakatçi kabulü yapılabilmektedir.

Bizim için "acil" gerçekten "acil"dir. Yani acil durum söz konusu ise Plures Air sizin yanınızdadır. Dakikalar değil saniyelerin öneminin farkındayız ve bir can emanet edildiğinin bilinci ile hizmet vermekteyiz.

özel-hava-ambulansı-kiralama

Hız, Konfor, Profesyonellik: Plures Air ile Özel Hava Ambulansı Kiralama

Önemi her geçen gün daha da artan özel hava ambulansı kiralama hizmeti, Plures Air profesyonel ekibi tarafından sizlere en özenli şekilde sunulmak üzere tasarlanmıştır. Çünkü Plures Havacılık olarak bizler şuna inanıyoruz ki, söz konusu olan sizin sağlığınız olduğunda, alacağınız hizmet 'olağanüstü' seviyesinden daha aşağıda olmamalıdır.

Profesyonel Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti

Ciddi bir hastalık ya da kaza olduğunda, tıbbi olanaklardan çok daha önemli olarak hastayı olabildiğince hızlı hastaneye yetiştirmek, çoğu zaman ölümle yaşam arasındaki farkı oluşturabiliyor.

Plures Air ekibi, tıp ve uçuş koordinatörleri, sağlık personeli ve destek ekipleri de dâhil olmak üzere adanmış profesyonellerden oluşur. Böylece hastanın konumu ya da durumu ne olursa olsun, her türlü medikal acil durum ve zorluklara karşı hazırlıklı bir ekip durumundadır. Özel hava ambulansı kiralama hizmetimiz esnasında teknik ve sağlık ekibimiz tıbbi tahliye veya kurtarma operasyonları sırasında hastaların her türlü kapsamlı hastane öncesi acil ve kritik bakımlarını sağlarlar.

Özel Hava Ambulansı Kiralama Hizmetinin Avantajları

Özel hava ambulansı hizmeti turboprop uçaklar ve jet uçaklar aracılığıyla tıbbi ulaşım, travma gibi durumlar sırasında daha yüksek düzeyde bir bakım ve tıbbi merkezlere hızlı erişim sağlayabilmektedir. Kiralık özel hava ambulansı hastaneler arası hızlı erişim ve bu esnadaki bakım konularında da profesyonellik sunar.

Ne Tür Hastalar Hava Ambulansı Kiralamasına İhtiyaç Duymaktalar

Uzun mesafedeki sağlık birimlerine nakledilmesi gereken, yolcu uçağındaki gibi dik oturma pozisyonunda duramayan, tıbbi gözetim / bakım altında bulundurulması gereken hastaların naklinde özel hava ambulansı uçaklarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Tatil ya da iş gezileri esnasında yaralanmış ve eve uçması gereken hastalar, ciddi tıbbi rahatsızlıkları olan ve yerel sağlık kuruluşlarında yeterli imkânların bulunmaması sebebiyle uzak mesafeli bir sağlık merkezine ulaştırılması gereken hastalar, aile üyelerine yakın olmak ve taşınmak isteyen kronik hastalar Plures özel hava ambulansı kiralama hizmetimizden faydalanmaktadırlar.

Özel Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti Sunan Bir Şirketin Nitelikli Olup Olmadığını Belirlemek İçin Hangi Soruları Sormalıyım?

Bu soru ile alacağınız hizmeti sorgulayabilirsiniz. Tüm hizmet sağlayanlar aynı kaliteyi sunamayabiliyorlar. En ucuz işletme ne yazık ki her zaman en iyi seçim olamıyor. Şu sorulara alabileceğiniz birer "evet" cevabıyla, doğru bir işletmenin kapısında olduğunuzu düşünebilirsiniz:

• İşletmenin bir medikal direktörü (Tıbbi Sorumlusu) var mı?

• İşletmenin uçağı / uçakları gerekli havacılık kurumlarından lisanslı mı?

• İşletme hava ambulansı olarak lisanslı hizmet veriyor mu?

• İşletme gerçek bir hizmet sağlayıcısı mı yoksa broker (komisyoncu) mu?

• Her uçuş ekibinde hemşire ve paramedik bulunduruyor mu?

• Tıbbi mürettebat rakımlı fizyoloji konusunda eğitimli midir?

• Medikal direktörü her uçuş ile ilgilenmekte midir?

Sektörde oluşturduğu farklılık ve gerek uçuş öncesi, gerek uçuş sonrası müşterilerine sağladığı destek ile hızla aranılan bir kurum olan Plures Air, özel hava ambulansı kiralama ihtiyacınızı da en uygun şekilde sizlerin hizmetine sunuyor olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Gece ya da gündüz dilediğiniz zaman destek hattımızı arayarak özel hava ambulansı kiralama hakkında tüm sorularınızı iletebilir, fiyat bilgisi alabilir ve acil hava ambulansı kiralama işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir