11 Kişilik Özel Jet Kiralama | Challenger 605 Uçak Kiralama

11 Kişilik Challenger 605 Kiralama

11 kişilik Challenger 605 özel jet kiralama, Plures Air tarafından en sık verilen hizmetlerden biridir. Kaliteli hizmet anlayışı üzerine kurulmuş temellerimiz ve hizmette farklılık yaratma arzumuz sayesinde, size unutamayacağınız yolculuklar yaşatmaktan gurur duyuyoruz. 11 kişilik Challenger 605 özel jet kiralama hizmetimiz ile grup ya da iş seyahatlerinizde rahat ve keyifli bir uçuş geçirmenizi sağlarken, vaktinizin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan ekibimiz ile yaşayabileceğiniz zaman kayıplarını minimuma indiriyoruz.

11 Kişilik Özel Jet ile Bir Seyahatten Çok Daha Fazlası

Özel jet kiralama, kişisel amaçlara yönelik olarak yapılabildiği gibi, ağırlıklı olarak

• İş toplantıları için yapılan seyahatler,

• Diplomatik statüye sahip olan uçuşlar,

• Konser, gösteri, show ya da diğer organizasyonlar için planlanan seyahatler için yapılıyor.

11 kişilik Challenger 605 özel jet kiralama ile grup toplantıları ve diplomatik uçuşlardan, organizasyonlara kadar tüm faaliyetleriniz için size en uygun çözümü en kısa sürede sunuyoruz.

Niçin Plures Air

1. Plures Air müşteri memnuniyeti üzerine planlanmış olan kalite politikası ile müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve her yolcusunun yüzünü güldürebilmek için durmaksızın çalışıyor.

2. 11 kişilik Challenger 605 özel jet kiralama için uluslararası standartlara sahip uçaklar sunuyor.

3. Her biri uzman olan uçuş ekibi ile 11 yolcu için özel jet kiralama hizmetinde, güvenli ve son derece konforlu bir seyahat yaşamanızı sağlıyor.

4. 11 kişilik Challenger 605 özel jet kiralama fiyatları ile size ekonomik çözümler sunarken, kalite anlayışından hiçbir şekilde ödün vermiyor. Özel indirimler ve ayrıcalıklı hizmetler sunarak, sizi her daim mutlu ediyor.

5. Organizasyon, özel gün, grup seyahatleri ve diğer tüm etkinlikleriniz için 11 kişilik Challenger 605 özel jet kiralama hizmeti sunabilen Plures Havacılık, özel jet ile seyahat edecek tüm yolcular için özel menü ayrıcalıkları ve kişisel tercihe dayalı hizmetler sunuyor.

6. Tecrübeli uçuş ekibi ile güvenlik kıstasını birinci sırada tutan ve bu doğrultuda; kaliteli, güvenli ve rahat uçuşlar ile seyahat etmenizi sağlayan Plures Air, tüm gücünü hizmet sonrasında duyduğunuz memnuniyetten alıyor.

Bir Seyahatten Çok Daha Fazlası

11, 25 ve 30 koltuklu özel jetleri ile ihtiyaç ve taleplerinize uygun olan uçaklar ile hizmet sunan Plures Air, yaptığınız organizasyonları sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Tercihlerinize göre planlanan uçuş programı boyunca, talep ettiğiniz tüm hizmetlere kolayca erişebilmenizi sağlayan Plures, 11 kişilik Challenger 605 özel jet kiralama hizmeti ile özel gün ve organizasyonlarınızda yanınızda. Uzman kadrosu ve güler yüzlü personelleri ile uçuşa birkaç saat içerisinde hazır olan ekibimizden yardım almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir