10 Kişilik Özel Jet Kiralama | 10 Kişilik Challenger 604

10 Kişilik Özel Jet Uçak

Plures Air, özel jet kiralama ile 10 yolcu kapasiteli 10 kişilik özel jet kiralama deneyimi sunmaktadır. İş, organizasyon, acil durumlar ya da eğlence için yapacağınız her yolculukta, seyahatte tarafımızdan en güvenli ve en konforlu jetler tarafınıza tahsis edilmektedir. Dünyanın her yerine hizmet veren Plures Air İstanbul merkez ofisi ile 7/24 hizmet verir. Plures, havayolu taşımacılığına dair her hizmeti kusursuz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Özel jetler geleneksel ulaşım araçlarından çok daha ayrıcalıklı bir ulaşım sağlamaktadır. Bu ulaşımı esnek ve ekonomik şekilde Plures ile gerçekleştirebilirsiniz.

10 kişilik özel jet kiralama ile tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak mümkündür. Havayolu taşımacılığı hali hazırda diğer ulaşım yollarından çok daha avantajlı ve farklı bir ulaşım sağlamaktadır. Fakat özel jetler ile bu ayrıcalıklı durum daha da yükseklere çıkmaktadır. 10 kişilik ve 10 yolcu için özel jet kiralama ile özel ya da kurumsal seyahatler yapabilirsiniz. Kurumsal seyahatlerde iş ortaklarınız bu jetler de ağırlayabilir ve toplantıya yetişmek için ortaklarınızın ulaşımını bu jetler ile sağlayabilirsiniz. Bu şirketinizin prestijini ve farklılığını gösterebileceğiniz son derece önemli bir hamledir. 10 kişilik yolcu kapasiteli özel jet kiralama ile özel, bireysel gezilerinizde de yakın çevrenize ya da arkadaşlarınıza benzersiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Bu aşamada önemli olan havayolu taşımacılığı alanında uzmanlaşmış bir firma ile ve kurumsal bir firma ile çalışmaktır. Plures air olarak sizlere her anlamda en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 çalışmaktayız. 10 kişilik özel jet kiralama ya da özel jet kiralama ile ilgili aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz her bilgiyi ve hizmeti sizlere iletiyoruz.

10 Kişilik Challenger 604 Özel Jet Uçak

Challenger 604 düşük kabin gürültü seviyesine sahip, görülmemiş kabin standartlarına sahip ve genel havacılık sektöründe yüksek konfor sunan bir modeldir. Dünya genelinde 10 kişilik özel jet uçak kiralama hizmetini en lüks iş jetlerinden biriyle uçma fırsatını Challenger 604 ile yaşayabilirsiniz. Challenger 604 10 yolcu kapasitesi ile uzun yolculuklar için rahat ve keyifli bir ortam sunar. Geniş konforlu deri koltuklar ve özel bir tuvalete sahip model uçuş sırasında kullanabileceğiniz bir bagaja da sahiptir.

Challener 604 Teknik Özellikleri

Yolcu kapasitesi: 10 kişilik

Uzunluk: 8.65 m.

Uçuş Hızı: 850 km/saat

Genişlik: 2.50 m

Menzil: 7586 km.

Yükseklik: 1.86 m

Tip: Uzun menzilli geniş gövdeli şirket jetleri.

10 kişilik özel jet kiralama ile uçak içerisinde özgür ve özel bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Uçak iç dizaynında ve iç ekipmanında her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Geniş kabinleri, profesyonel kabin memurlar, servis sunumu ve daha birçok alanda benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Plures air uçuş öncesi, uçuş anı ve uçuş sonrası yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile sizlerle yakından ilgilenmektedir. Siz de 10 kişilik özel jet kiralama ile eğlenceli ve keyifli bir tatile yolculuk yapmak istiyorsanız ya da kurumsal iş gezileri gerçekleştirmek istiyorsanız bizi arayabilir ve konu hakkındaki öğrenmek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir